Lizaki bez cukru - zdrowie i przyjemność

2020-08-21

Zadbaj o zęby swoich dzieci, oferując im zdrowe słodycze. Lizaki bez cukru to pyszne rozwiązanie dla wszystkich. Zmorą każdego dziecka a nawet niektórych dorosłych jest wizyta u dentysty. Spożywanie słodyczy w nadmiernych ilościach może prowadzić  do powstawania próchnicy i chorób zębów. Dzisiaj możliwe jest podawanie dzieciom słodkich przekąsek między innymi takich jak lizaki bez cukru https://www.legalcakes.com/sklep/kategoria/lizaki/, które zawierają w swoich składach bomby witaminowe skąpane w przepysznych owocowych smakach. Linie lizaków bez cukru to suplementy diety o chwytliwych nazwach jak Multi V, Be cool czy heartbeat. To smaki grejpfruta, pomarańczy a także smak napoju energetycznego.

Lizaki bez cukru to niskie wartości kaloryczne a substancją słodząca jest izomalt, który jest niskokaloryczny i nie powoduje próchnicy. Stosowany jest on między innymi w lizakach dając klarowność, oraz umożliwia długość przechowywania produktów.

Pozwól sobie i swoim dzieciom na małe, pyszne i słodkie oraz zdrowe przekąski w postaci lizaków bez cukru i ciesz się zdrowymi zębami.


Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018