Dlaczego Polacy cenią amerykańskie auta?

2020-07-21

Wszyscy znamy markę Ford oraz Chevrolet. Zwłaszcza ta pierwsza marka jest bardzo popularna w Polsce. Coraz chętniej kupujemy auta ze Stanów https://bestclassiccar.eu Zjednoczonych. Z tej możliwości korzystają nie tylko prywatne osoby, ale także firmy, które zajmują się importem aut z USA. O tym opowiemy sobie w tym artykule.Z czym wiąże się import samochodów ze Stanów Zjednoczonych?


Pierwszym naszym kosztem jest cena samochodu, które chcemy kupić. Następnie auto trzeba sprowadzić do Polski. Tutaj ponosimy opłatę za transport auta. Musimy także pamiętać o opłacie celnej. Na te dwa aspekty powinniśmy zwracać uwagę. Mimo tego, że od USA dzieli nas sporo kilometrów, coraz częściej sprowadzane są samochody z USA do Polski. Nie ma praktycznie żadnego ryzyka, że coś pójdzie nie tak.Dlaczego koncern Ford jest aktywny w Polsce?


Przed wszystkim wynika to faktu, że wielu polskich kierowców chętnie kupuje samochody marki Ford. Popularne są zwłaszcza modele Focus oraz Mondeo. Te modele podbiły serca Polaków, którzy bardzo cenią markę Ford.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018