Co przemawia za opakowaniami z tektury falistej?

2020-07-09

Za pomocą tektury falistej produkuje się pudełka wielofunkcyjne, a te często stają się ozdobnymi opakowaniami. Istnieje sporo zastosowań tego materiału, natomiast nie wszyscy są świadomi tego, za co jest on tak ceniony. Pomocne okazuje się zapoznanie ze wszystkimi zaletami tektury falistej, co znacznie ułatwia zrozumienie tego, czemu zawdzięcza swą popularność.


Należy podkreślić, iż opakowania z tektury falistej https://prostkey.pl/oferta/opakowania przejawiają wysoką odporność na działania mechaniczne, a chodzi tu szczególnie o przetarcia, rozdarcia i zagniecenia. Niezależnie od tego, jak wytrzymały jest dany produkt, ten znajdując się wewnątrz z pewnością będzie bezpieczny. Ponadto, kartony z tektury falistej posiadają specjalną strukturę, a dzięki temu nie ma konieczności stosowani kleju lub taśmy, a podczas transportu nic się nie rozklei. Mamy zupełną pewność, że dane opakowanie nienaruszone dotrze na miejsce, a jego zawartość nie ulegnie uszkodzeniom.


Sporym plusem falistej tektury jest jej ekologiczny charakter, który pozwala na jej ponowny użytek, a na przeszkodzie nie stają nawet żadne wzory, które się na niej znajdują. To bardzo ważne, ponieważ istnieje możliwość grawerowania, ale też nadrukowywania na nich napisów i innych grafik. Pudełko może stać się zatem o wiele bardziej atrakcyjne. Grawerowanie zakłada zastosowanie metody laserowej, przez co nadruk wykonuje się farbami wodnymi, które są ekologiczne. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że mowa o rozwiązaniu, które jest w pełni przyjazne naturalnemu środowisku.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018